Відбулося перше засідання Координаційної ради з питання створення закладів нового типу

26.02.2021 року в адмінбудинку Кривоозерської селищної ради відбулося перше засідання Координаційної ради з питання створення закладів нового типу.У роботі ради взяли участь директори закладів загальної середньої та дошкільної освіти, старости сіл, представники депутатського корпусу Кривоозерської селищної ради.

Першим виступив Бузінський Павло Григорович, голова Кривоозерської селищної ради, який акцентував увагу присутніх на необхідності формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти у відповідності з вимогами Закону України «Про освіту» та законодавчих актів з питань реалізації завдань щодо зміни типу закладів.Робота ради була організована за трьома напрямками таких структурних підрозділів:І структурний підрозділ з питань аналітико-прогностичної діяльності, до складу якого ввійшли директори ЗЗСО;ІІ структурний підрозділ з питань захисту інтересів старостинських округів у складі старост від старостинський округів Кривоозерської селищної ради;ІІІ структурний підрозділ з питань керівництва та менеджменту до складу якого ввійшли представники керівного складу Кривоозерської селищної ради, відділ освіти, молоді та спорту.Дурачевська Наталія Анатоліївна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів — соціальних питань, ознайомила присутніх з невідкладними завданнями, які необхідно вирішити на даному засіданні та запропонувала прийняти рішення щодо обрання членів лічильної комісії, керівників структурних підрозділів шляхом голосування.

Коли організаційні моменти було вичерпано, слово взяла Іванова Олена Сергіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, яка внесла пропозиції щодо проведення конкурсу серед ЗЗСО з метою визначення серед них опорних. Вона оголосила, що для цього потрібно розробити умови про проведення конкурсу та створити комісію з визначення опорного закладу, яка буде приймати проекти майбутніх претендентів.

Пропозиції було прийнято та визначено членів конкурсної комісії шляхом відкритого голосування. Це дасть можливість підготувати проект відповідного рішення. Олена Сергіївна розповіла про перспективу створення майбутньої освітньої мережі. Кожному, хто бажав висловити свою думку та пропозиції, було надано право. У результаті гарячої дискусії, яка тривала серед директорів, було досягнуто позитивного результату щодо необхідності реформування галузі.Із заключним словом виступив Бузінський Павло Григорович, який відзначив, що обговорення проекту створення закладів нового типу тривало у формі ділової конструктивної розмови. Він наголосив також на тому прийняття рішення відбуватиметься за активної співпраці представників закладів освіти, старостинський округів, широкого кола громадськості з урахуванням інтересів та запитів усіх учасників освітнього процесу.