Новини


За ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України по всій Україні в терміни з 25 травня по 09 червня 2024 року відбудеться Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух – це здорово!», приурочений Дню захисту дітей.

Захід передбачає проведення в закладах освіти або на центральних площах, паркових  зонах,  спортивних  об’єктах  населених  пунктів  різноманітних фізкультурно-оздоровчих  заходів,  фестивалів,  флешмобів,  челенджів,  міні- турнірів,  спортивних  змагань  та  інших  рухових  активностей,  покликаних заохотити учнів та учениць до занять фізичною культурою і спортом.

         РУХ – це здорово, РУХ – це сила, а сила рухає вперед – до нових вершин, до новихвисот!

#2024рухцездорово


19.05.2024 року на спортивному майданчику в зоні відпочинку та оздоровлення острів «Кохання», відбулися змагання з футзалу серед дитячо-юнацьких команд Миколаївської області на Кубок Віталія Кіма «Разом до Перемоги». Стартував І етап змагань.

Участь взяли такі команди: Первомайськ «Victory”, Мигія“Junior”, Криве ОзероФШ «Легенда», Кривоозерський ліцей #1.

Розпочався турнір із хвилини мовчання, присвяченій памʼяті полеглих українців.

Селищний голова Павло Бузінський привітав юних спортсменів, побажавши всім учасникам удачі та перемоги.

Учасників та гравців пригощали смачними пиріжками та узваром.

Дякуючи нашим захисникам та захисницям, ми в тилу можемо дати дітям щасливе та здорове дитинство, адже принципом нашої громади є виховання здорового спортивного молодого покоління.

Вдячні всім юним гравцям за активні ігри та спортивний дух! Сміх і радість наших дітей- це те, що захищають наші воїни на фронті.


18 травня в зоні відпочинку та оздоровлення «Острів Кохання» на спортивному майданчику  відбувся турнір з футзалу на «Кубок пам’яті Продана». Всього прийняли участь 6 команд. Всі команди отримали грамоти, грошову винагороду від Валентини Павлівни (мати Юрія Продана) та цінний спортивний досвід. Команди, які посіли призові місця, також отримали ароматні калачі.

Гостей та учасників турніру пригощали смачною кашею.

Дякуємо всім гравцям за видовищні ігри та спортивний дух!

Принагідно подякуємо нашим захисникам та захисницям, мужнім ЗСУ.


27.04.2024 року вихованці Кривоозерської ДЮСШ та учні комунального закладу Кривоозерський ліцей № 1 взяли участь у чемпіонаті Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023-2024 років. Змагання відбулися в м. Южноукраїнськ


26.04.2024 року вихованці Кривоозерської ДЮСШ та учні комунального закладу Кривоозерський ліцей № 1 взяли участь у чемпіонаті Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023-2024 років. Змагання проходили в селищі Доманівка.


26.04.2024 року вихованці (дівчата) КО «Дитячо-юнацька спортивна школа Кривоозерської селищної ради» взяли участь в змаганнях з гандболу, де вибороли ІІІ місце. Змагання проходили в селищі Доманівка.


Як і щороку, 26 квітня Україна відзначає роковини Чорнобильської катастрофи. 38 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Внаслідок вибуху і руйнування 4 реактора ЧАЕС тонни радіоактивних елементів потрапили у зовнішнє середовище. Приблизно 3,5 млн. людей вважаються потерпілими від цієї катастрофи, 600 тисяч осіб стали учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Роботи над «загоєнням цієї радіоактивної рани планети» тривають досі, особливо це питання загострилось після брутальної злочинної поведінки російських окупантів у зоні ЧАЕС. 

Ці та інші питання обговорюють цими днями здобувачі освіти Кривоозерської селищної ради під час тематичних семінарів, бесід, екскурсій та інших заходів з відзначення річниці Чорнобильської трагедії. Також було організовано онлайн-екскурсію до Національного музею «Чорнобиль» (https://chornobyl-museum.kyiv.ua/) та ознайомлено з добіркою книг, фільмів про Чорнобиль (http://surl.li/gllqj). 

Пам’ятаємо про Чорнобильську катастрофу, дякуємо всім, хто виявив жертовність та мужність, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок – персоналу ЧАЕС, пожежникам, військовослужбовцям, ученим, медикам, які брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії.

Дякуємо Збройним Силам України за захист української землі від окупанта!


З метою подовження сталої підтримки Збройних сил України та беручи до уваги відзначення 06 квітня у світі Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, Національним Фестивалем “Код Нації”оголошено проведення Всеукраїнського спортивного марафону “Крок” до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.

Головною метою Марафону є проведення спортивних заходів благодійного спрямування, присвячених Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку навесні 2024 року задля популяризації ідеї здорової нації та активного способу життя; спонукання до підвищення та розвитку українського духу в суспільстві; залучення представників з усіх областей України до участі задля утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

Марафон відбувається з 01 квітня по 31 травня у такі етапи: до 05.05 подача заявок на участь у Марафоні; до 10.05 учасники Марафону реєструють результати своїх забігів/заїздів; 15 травня будуть оголошені переможці Марафону; а до 31.05 надіслані дипломи та дарунки учасникам і переможцям.

Аби взяти участь в Марафоні, будь-хто з охочих має перейти на сайт події: https://krok.kod-natsii.com/, ознайомитись із умовами Положення, задонатити за участь та заповнити Форму учасника Марафону, натиснувши кнопку “зареєструватись”. Після цього — подолати забіг/заїзд на заявлену у формі дистанцію у найкоротший проміжок часу, зафіксувавши такий забіг/заїзд за допомогою спеціалізованих застосунків з обліку фізичної активності і підвантажити таке підтвердження участі в Марафоні у відповідну форму подачі результату та очікувати результатів 15.05

Детальніше  про  Всеукраїнський  спортивний  марафон  “Крок”  до  Міжнародного  дня  спорту на благо  миру  та  розвитку  можна  дізнатись  на  сайті  події:  https://krok.kod-natsii.com/


6 квітня, у Міжнародний день спорту на благо миру і розвитку освітяни, молодь, жителі Кривоозерської громади приєдналися до благодійного бігового челенджу «Кожен крок в допомогу ЗСУ» на стадіоні «Колос».

«Здоров’я – найцінніше багатство. Великим щастям для людини вважаються збереження здоров’я та працездатності. Вплив спорту на здоров’я людини величезне. Однак спорт – це не лише здоров’я. Це стиль мислення, це спосіб життя .

Ми українці- сильна, і спортивна нація. Спорт єднає людей різного віку і спонукає підкорювати нові вершини, налагоджувати нові знайомства, здобувати нових друзів, жити повним , здоровим життям у сильній мирній Україні!

Шановні учасники, ми дякуємо вам, що доєдналися до відкритого обласного благодійного   бігового Челенджу Миколаївської області  серед освітян, учнівської та студентської  молоді  «Кожен крок в допомогу ЗСУ!», а також відкриття бігового клубу  «ProBig» ініційованого відділом молоді та спорту Кривоозерської селищної ради.

Мета челенджу —  покращення рівня рухової активності учасників заходу, пропаганда здорового способу життя, моральна підтримка Захисників та збір  благодійних внесків на допомогу ЗСУ, а саме для 123 – ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області. Сьогодні як ніколи нам треба гуртуватися, допомагати один одному, нашому війську і державі», — зазначив Кривоозерський селищний голова Павло Бузінський, звертаючись до учасників забігу.

Підтримали та вмотивували учасників забігу команда Кривоозерської гімназії з черліденгу, переможці ІІ етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-Пліч» Всеукраїнські шкільні ліги.

Перед стартом забігу розминку провів вчитель фізиної культури Кривоозерського ліцею №1 Вуйко Генадій Воолодимирович. 

А далі старт в підтримку ЗСУ та збір благодійних внесків.

В забігу також взяли участь заступники селищного голови, начальник відділу освіти Кривоозерської селищної ради Наталія Галунова.   Усіх бажаючих любителів бігу запросили приєднатися до бігового клубу «ProBig» щосуботи о19:00 на стадіоні «Колос». 

 Усіх учасників пригощали смачним кулішем та свіженьким компотом з любов‘ ю приготовленим працівниками відділу освіти, Ратушняк Г. Л., Годловська О.П.

Дякуємо  ЗСУ за боротьбу і захист, за можливість прокидатись зранку та працювати.


Вихованці  КО «Дитячої юнацької спортивної школи Кривоозерської селищної ради» 05 квітня взяли участь у турнірі з футзалу серед дитячих команд 2010-2011р.н. Первомайського району «Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні, низько» та вибороли ІІІ призове місце (тренер – викладач Фертак І. М.). На турнірі був присутній  Кривоозерський селищний голова Павло Бузінський та депутат Верховної Ради України Максим Дирдін.

 Зимовий Кубок  з міні футболу  «Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні низько» серед дитячих команд Первомайського району проводиться з метою:  пропаганди здорового способу життя;  популяризації та подальшому розвитку дитячо-юнацького міні футболу у Первомайському районі; удосконаленні спортивної майстерності юнаків та продовження їх футбольної підготовки;  подальшого розвитку футболу та піднятті рівня масовості занять футболом як соціально корисним явищем.


З 01 по 30 квітня 2024 рокув закладах освіти Миколаївської області заплановано проведення відкритого обласного благодійного бігового челенджу серед  освітян,  учнівської  та  студентської  молоді  «Кожен  крок  в  допомогу ЗСУ!».

Основна мета Челенджу – покращення рівня рухової активності учасників заходу, пропаганда здорового способу життя, моральна підтримка Захисників та збір благодійних внесків на допомогу ЗСУ, а саме для 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області.

Учасники челенджу, долаючи певну відстань (бігом, кроком), враховуючи власну фізичну підготовленість та стан здоров’я, щоденним або єдиним платежем перераховують благодійний внесок на рахунок створеної для цього проєкту «Банки».

Поповнити «Банку» можна у три способи:

за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/357XtFePTH

за номером карти «Банки» 5375411215367306;

за розрахунковим рахунком «Банки» UA133220010000026200343991530 ЄДРПОУ 2664509966.

Рекомендована сума перерахування коштів – щодня протягом місяця від 10 грн і більше (один кілометр – 10 грн.) або будь-яка сума одним платежем.

Челендж
“Кожен крок в допомогу ЗСУ!”


Рішенням виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради 24.01.2024 № 33 «Про утворення Ради «Батьківство» при виконавчому комітеті Кривоозерської селищної ради та затвердження Положення про неї» у Кривоозерській громаді утворена Рада з представників батьківського самоврядування. Метою  діяльності Ради є надання допомоги педагогічним колективам закладів освіти Кривоозерської селищної ради в реалізації завдань загальної середньої освіти.

09 лютого 2024 року  в приміщенні відділу освіти Кривоозерської селищної ради відбулося засідання  Ради «Батьківство».

Консультант відділу освіти Кривоозерської селищної ради Вікторія Барська ознайомила членів ради із станом розвитку освіти в Кривоозерській селищній раді та перспективами  на 2024 рік.

Про формування та утвердження в суспільстві патріотичної свідомості, поваги до державних символів, суспільно-державних (національних) цінностей України, розуміння їх важливості для становлення держави, державної мови як національної цінності та важливого атрибута національної та громадянської ідентичності вела мову Ірина Обуховська —   головний спеціаліст відділу освіти Кривоозерської селищної ради.

Розглядалися питання запобігання та протидії булінгу,викликів сучасної освіти, які можуть стати кризовими, якщо з ними нічого не робити та про участь дітей у різних конкурсах, проєктах, програмах.

Кожен з представників батьківського самоврядування (член Ради) розповів про проблеми закладу освіти на які слід звернути особливу увагу. А це:

залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом;

 наповнюваність шкіл та садочків;

 відсутність посади логопеда;

 участь упілотному проєкті «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі»задля гарантування безпеки для учасників освітнього процесу та інші.

Ірина Обуховська ознайомила членів Ради з реалізацією проєкту «Пліч-о-пліч:  Всеукраїнські шкільні ліги» на території громади. Також було обговорено план роботи Ради на ІІ квартал 2024 року.


21.01.24 р. в Кривоозерській ДЮСШ  проведений турнір з футзалу, приурочений пам’яті загиблих Захисників України -жителів Кривоозерщини. В змаганнях взяли участь 10 команд Кривоозерської громади та команда ‘Врадіївська ДЮСШ’. Перемогу отримала команда ‘Кривоозерська’. Всі команди отримали грамоти та футбольні м’ячіЗ вірою у щасливе майбутнє

 «Форми та методи організації виховної роботи у закладі дошкільної освіти» — під такою назвою 25 грудня 2023 рокуна базі Великомечетнянського закладу дошкільної освіти «Бригантина» відбувся методичний семінар директорів та вихователів ЗДО Кривоозерської  громади.

Гостей зустріли діти та директор закладу за українським звичаєм хлібом — сіллю, всі із захватом слухали Очинську Ольгу Василівну, яка розповіла цікаву багаторічну  історію будівлі, у якій розміщений садочок.

Семінар відбувся у день відзначення українцями Різдва Христового, тому і всі заходи були присвячені саме цьому святу. Оригінальне відтворення вихованцями садочка, працівниками закладу та батьками дітей Святвечора сприяло створенню домашнього затишку, святковості та очікування Різдвяного дива. Присутні поринули у чарівний світ українських традицій з танцями, піснями, хороводами, гаданнями.

Директори та вихователі власноруч виготовляли «пташку» — духовно чисту, образну і символічну ляльку-оберіг, адже птах в українській традиційній культурі — це уособлення сім’ї, любові, покровитель дітей та жінок.

Учасники семінару відзначили високий рівень професіоналізму працівників закладу і виконавську майстерність вихованців.

Начальник відділу освіти Наталія Галунова привітала присутніх зі святом, наголосила на важливості виховання дітей за українськими звичаями та традиціями, вручила подарунки малечі, а гостинні господарі подарували різдвяні пряники гостям.

Символічно захід закінчився піснею у виконанні всіх учасників про мир, довгоочікувану перемогу і щасливе дитинство. Червоною ниткою  через весь захід пройшли поруч відчуття свята і тривоги, переживання і суму за нашими героями сьогодення, які стоять на варті спокою українців та виборюють нашу свободу.


У відповідності до Положення проведення Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023-2024  01.11.2023 року відбулися змагання з футболу на стадіоні «Колос». До нас завітали юні футболісти з смт Арбузинки


Відповідно Положення проведення чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023-2024 років вихованці КО «Дитячо-юнацька спортивна школа Кривоозерської селищної ради» та учні КЗ «Кривоозерський ліцей № 1»  14 жовтня змагалися з юнаками з Нового Бугу та Первомайська, де була перемога і  поразка. 15 жовтня наша команда грала в футбол з командою Южноукраїнська. Гра завершилася з рахунком 1:1.


Вітаємо вихованців КО «Дитячо-юнацька спортивна школа Кривоозерської селищної ради»

за зайняте 3 місце в обласних змаганнях з гандболу.


Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти.Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та сподвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.


Спільними  зусиллями ми в повній мірі ми  реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.


14-15 вересня відбувся Всеукраїнський турнір з боксу присвячений Дню Кривоого Озера в якому взяли участь спортсмени з Одеської, Кіровоградської, Черкаської областей, м.Миколаїв, м.Южноукраїнськ, м.Первомайськ. Спортсмени Кривоозерщини зайняли п’ять І місць та два ІІ місця. Бої були наповнені жагою до перемоги, спортсмени билися чесно та потужно. Судді та боксери були нагороджені медалями та грамотами

.


10.06.2023 року на базі КО «Дитячо-юнацька спортивна школа Кривоозерської селищної ради» проведено Відкритий турнір з боксу, в якому взяли участь юні спортсмени з Кривого Озера, Миколаєва, Южноукраїнська, Єланця, Умані, Подільська. Проведено 19 поєдинків. Переможці нагороджені грамотами Кривоозерської селищної ради. За сприяння очільника громади Бузінського П.Г. було придбано професійний ринг. Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом.


30 травня 2023 року команда вихованців ДЮСШ взяла участь у фінальних змаганнях з футболу серед дитячо-юнацьких команд Миколаївської області на кубок губернатора Віталія Кіма «Разом до Перемоги» та виборола почесне ІІІ місце (тренер-викладач Фертак Ігор Михайлович).


Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром „Джерело“ підготували брошуру „Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям“. Брошура містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, та порядок їх отримання, інклюзивну освіту, а також рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та освітнього простору тощо. Завантажити брошуру можна за посиланням: https://www.unicef.org/ukraine/documents/acquired-disability


25 та 28 листопада працівники відділу освіти Кривоозерської селищної ради: Федьків Н.К., Барська В.В., Єфімов І.Ф. та начальник караулу 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Захарченко С.О. здійснили виїзди у всі заклади загальної середньої освіти громади.

Метою візиту був моніторинг організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, надання методичної допомоги для забезпечення якісного навчання здобувачів освіти, перевірка теплового режиму та відвідування учнями закладу.

Також під час робочої поїздки здійснено огляд пунктів незламності, створених у закладах освіти.

Захарченком О.В. проведено лекції для учнів щодо безпечного поводження з невідомими предметами (мінна небезпека), роздано плакати та листівки.

З метою виконання заходів щодо приведення стану пожежних гідрантів, водоймищ, водонапірних веж у відповідність з вимогами нормативно – правових актів проведено огляд свердловин для умонтування кранівдля забору води пожежним автомобілем.

Працівниками відділу освіти (Федьків Н., Барська В.) проведено робочу нараду з працівниками Кривоозерського інклюзивно – ресурсного центру (на базі закладу). Вирішено ряд питань стосовно проходження курсової перепдготовкиспкціалістами Центру при МОІППО, формування пакету  документів до атестаці. Надано консультативну допомогу спеціалісту, який перебуває на випробовувальному терміні.


Щодо безперебійного забезпечення температурних режимів зберігання харчових продуктів, на потужностях з обігу та виробництва харчових продуктів, під час відключення електроенергії 

до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов’язані з умовами зберігання. Така необхідність пов’язана з його властивостями швидкої втрати свіжості і придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів. ереважна більшість харчових продуктів повинна зберігатися в охолоджених умовах.

Температура — найбільш значимий показник режиму зберігання. Температура зберігання повинна бути постійною, небажані різкі перепади температури, при яких відбувається конденсація води на продуктах.Єдиної оптимальної температури зберігання всіх харчових продуктів не існує через різноманіття властивостей, що забезпечують їх збереженість.

Вологість повітря має велике значення в процесі зберігання. При високій вологості на продуктах можуть розвиватися цвілі, при низькій відбувається висихання.

Незалежно від того, чи для особистого використання, чи в харчових компаніях чи підприємствах громадського харчування, правильне зберігання продуктів є абсолютно важливим. Користь від цього отримають всі – виробники,  роздрібні продавці та споживачі.

Згідно вимог статті 49Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»,операторринку дотримує температурний режим, якийунеможливлює розмноження мікроорганізмів, формування токсинів. Такий режим не повинен перериватися. Виключення щодо дотримання температурного режиму, який унеможливлює розмноження мікроорганізмів, формування токсинів, можливе протягом обмеженого періоду часу в процесі підготовки харчового продукту до перевезення, зберігання, продажу, сервірування харчових продуктів за умови, якщо це не спричиняє ризик здоров’ю споживачів.

Наразі, в регіонах України в тому числі і Миколаївській області, відбуваються віялові відключення системелектропостачання, що в свою чергу, впливає на температурні режими зберігання харчових продуктів на потужностях їх виробництва та обігу .

Відповідно до вищезазначеного, Головне управління Держпродспоживслужби звертає увагу операторів ринку харчових продуктів на необхідність забезпечення безперебійних режимів зберігання харчових продуктів, щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я споживачів.

Звертаємось до операторів ринку з метою максимально забезпечити належні умови, зокрема дотримання температурного режиму під час зберігання харчових продуктів. Важливо, щоб знеструмлення не застало Ваш заклад зненацька. Рекомендуємо заздалегіть подбати про альтернативні засоби електроенергії, по можливості придбати бензинові або дизельні генератори, павербанки, портативні електростанції тощо.  

Рекомендуємо також відповідно до впровадженої системи безпечності харчових продуктів  (система НАССР) розробити план заходів чи інструкції на випадок відключення електроенергії та провести навчання персоналу щодо забезпечення належних умов зберігання харчових продуктів, визначених виробником.

Підготуйтеся до надзвичайних ситуацій з електрикою:

Переконайтеся, що у вашому холодильнику та морозильній камері є термометри. Температура у морозильній камері не повинна перевищувати позначки -18°С, а в холодильнику – не більше +6°С. У разі відключення електроенергії термометри приладу покажуть температуру в холодильнику та морозильній камері, щоб допомогти вам визначити, чи безпечні продукти.

Якщо ви заздалегідь знаєте, що відключення електрики триватиме понад 4 години, можна згрупувати продукти разом у морозильній камері, за умови дотримання товарного сусідства. Це допомагає продуктам залишатися холодними довше.

Заздалегідь купіть або приготуйте холодогени, пакети з гелем, тощо і заморозьте їх. За можливості придбайте сухий або блоковий лід. Зберігайте це в морозильній камері для подальшого використання в холодильнику.

Тримайте дверцята холодильника або морозильної камери закритими, щоб запобігти потраплянню теплого повітря.

Перевіряйте температуру продуктів, що зберігаються в морозилці або в холодильнику з додатковим джерелом холоду. Це можна зробити за допомогою термометра в холодильнику чи морозилці.

Якщо електрика була вимкнена не більше ніж на 4 години, охолоджені продукти будуть в безпеці доти, доки двері залишаються зачиненими. Коли живлення знову увімкнеться, перевірте температуру в холодильнику або продуктів.

Будьте відповідальними !


Інформаційна платформа «Діти війни»

В Україні запрацював державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагатиме правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до Російської Федерації.

Цей портал створено як інструмент для пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації. Інформація, розміщена на порталі, – наочне свідчення геноциду українських дітей та злочинів проти людяності, які армія Росії щодня здійснює щодо українського народу.

Сайтом можуть скористатися як батьки дитини, котра загубилася, була переміщена чи депортована, так і всі, хто має будь-яку інформацію про зниклих дітей, порушення їхніх прав та злочини, скоєні проти них.

Портал знаходиться за посиланням: Діти війни (childrenofwar.gov.ua)


Інформація про діяльність Консультаційного центруУповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

 • роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; 
 • отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; 
 • встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; 
 • заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни;
 • інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

Тут ви можете повідомити:

 • про дитину, яка загубилася;
 • про злочин, скоєний проти дитини;
 • якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;
 • якщо вам відомі факти депортації дитини;
 • про примусову зміну громадянства та документів дитини;
 • про інші порушення прав дитини під час війни.

В режимі онлайн:

0800-50-17-20 (безкоштовно)

044-299-74-08(для дзвінків із-за кордону)

hotline@ombudsman.gov.ua

В режимі офлайн під час особистого звернення:

понеділок — четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00

пʼятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00,

вихідні дні — субота, неділя

Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8

Додатково надаємо консультації:

через портал «Діти війни» — сайт: https://childrenofwar.gov.ua/27 вересня — Всеукраїнський день дошкільних працівників.

З нагоди цього свята відділ освіти Кривоозерської селищної ради   вітає керівників, вихователів, усіх працівників дитячих садків.

З почуттям великої вдячності за Вашу невтомну працю бажаємо міцного здоров’я і благополуччя, миру, невичерпної енергії і творчого натхнення!

Дякуємо Вам за щоденну турботу, терпіння й наполегливість! Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають Вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних!

Низький уклін усім, хто працює на ниві дошкільної освіти. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах наших дітей – майбутнього України!

З повагою,

Відділ освіти Кривоозерської селищної ради та профспілковий комітет працівників освіти

Із 16 по 25 лютого педагогічні працівники, батьківська громадськість, школярі Кривоозерської селищної ради долучилися до онлайн – презентацій підручників для 5 класу, поданих на конкурсний відбір. Важливо вибрати підручник, який повною мірою відповідатиме Концепції Нової української школи, буде цікавим, доступним та сприятиме повноцінному засвоєнню знань дітьми.

 Із 17 лютого відділом освіти Кривоозерської селищної ради організовано цикл методичних онлайн — заходів для учителів – предметників та керівників закладів освіти, які обговорюватимуть презентовані авторськими колективами концепцій підручників. Першими розпочали обговорення учителі української мови та літератури.  О.О. Майданик (Тридубський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) здійснила детальний аналіз пропонованих варіантів підручників різних авторів, висловила власну точку зору як учителя – предметника, так і керівника закладу. Також в обговоренні взяли участь: Дробот Т.Л (Багачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Мотрунько В.М. (Великомечетнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Король Л.М. (ОЗ «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1), Гордійчук С.О. (Голосківська гімназія), Стрільчук А.В. (Луканівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Тімановська В.А. (Красненьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Карп Т.А. (Секретарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів).  У зустрічі взяли участь консультанти відділу освіти Барська В.В. та Федьків Н.К. Такі онлайн – зустрічі продовжуватимуться на наступному тижні.


15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-я річниця виведення військ з Афганістану. Ми пам’ятаємо тих, кому довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»Освітні послуги внутрішньопереміщеним особам

відеоролик «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»


Електронна версія книги «Воїни світла Миколаївщини»

Посилання на книгу:

http://www.mk.gov.ua/store/files/announce_1540214358.pdf

Код для встановлення банеру на інших сайтах:

<a href=»http://www.mk.gov.ua/store/files/announce_1540214358.pdf»

target=»_blank»><img src=»http://www.mk.gov.ua/banners/light.jpg»></a>


Вивчення та використання сучасних технологій у освітньому процесі сприяє проведенню всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів під час карантинних обмежень.
  27 листопада 2021 року здобувачі освіти Бурилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Курячелозівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Луканівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  брали участь у ІІ (зональному) етапі олімпіади з німецької мови, який проведено в онлайн — режимі. Учасники працювали над письмовою частиною олімпіади та аудіюванням. Переживання та дистанційний формат проведення олімпіади не завадив дітям продемонструвати свої знання з іноземної мови. 

     Здобувачі освіти 9 закладів загальної середньої освіти Кривоозерської селищної ради 28 листопада брали участь у ІІ етапі олімпіади з фізики. Завдання були складними, проте учасники відповідально працювали над завданнями, про що свідчать набрані учасниками бали.


Пріоритетом  та  головним завданням Кривоозерської громади є забезпечення якісної та доступної освіти для підростаючого покоління. Сьогодні відбулася приємна та знакова подія для освітян Кривоозерщини: заклади освіти отримали три нові шкільні автобуси, які придбано на умовах  співфінансування.

Відтепер школярі зможуть без проблем дістатися навчального закладу, брати участь в районних, обласних та всеукраїнських заходах, а також з комфортом і безпекою подорожувати.  Оновлення парку, забезпечення належного технічного стану шкільних автобусів, якісних умов підвезення учнів перебуває у полі постійної уваги Кривоозерської селищної ради.


В рамках упровадження  всеукраїнського експерименту  з медіа освіти у вересні 2021 року відбувся  конкурс творчих і дослідницьких робіт із медіа грамотності для старшокласників «Діти і медіа 2021». 

До участі у конкурсі долучилися учні закладів загальної середньої освіти Кривоозерської  селищної ради, п’ятеро з яких  стали переможцями у номінаціях:

 • Фотоконкурс «МОЯ РІДНА УКРАЇНА» 

(старші діти 15-18 років)

ІІ місце Яровенчук Віталій «Щедре літо»

Учень 10-го класу, Опорний заклад «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1»

Куратор: Коваль Антоніна Іванівна, керівник гуртка «Основи медіаграмотності».

 •  (молодші діти 11-14 років)

І місце Жигайло Анна  «До сонця»

Учениця 8-го класу, Опорний заклад «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1»

Куратор: Коваль Антоніна Іванівна, керівник гуртка «Основи медіаграмотності»;

ІІ місце Злочевська Анна «Нема в світі більш святого – й не буде ніколи»
Учениця 7-го класу, Мазурівська філія Опорного закладу «Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Кривоозерської селищної ради»

Куратор: Кобильчак Ірина Валеріївна, вчитель суспільних дисциплін;

ІІІ місце Хаба Костянтин «Ранок у лісі»

Учень 6-го класу, Опорний заклад «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1»

Куратор: Коваль Антоніна Іванівна, керівник гуртка «Основи медіаграмотності».

               — Конкурс-есе «ЛЮДИ І РОБОТИ»

І місце Мураренко Вероніка «Чаппі»

Учениця 10-го класу, Опорний заклад «Кривоозерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1»

Куратор: Дуда Марія Іванівна, вчитель української мови та літератури.

Шановні колеги та учні! Вітаємо Вас з перемогою та бажаємо здоров’я, успіхів, наснаги та нових перемог.


30.10.2021 року працівники відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради взяли участь у суботнику з благоустрою прилеглої території установи. Всі дружно взялися до роботи: посадили фруктові дерева, скопали квітники, провели прибирання території. Приємно, коли все навколо чисто і затишно!


22.10.2021 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради було проведено нараду директорів закладів дошкільної освіти з таким порядком денним:

1. Дотримання вимог безпеки харчування в закладах дошкільної освіти

Затхей Р.М., начальник  Кривоозерського управління Головного управління Держпродспоживслужби в     Миколаївській області

2. Стан роботи з організації та проведення вакцинації від COVID – 19 серед працівників закладів дошкільної освіти

Дурачевська Н.А., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та соціальних питань

3. Про особливості проведення атестації та проходження курсів підвищення кваліфікації у  2022  році.

Галунова Н.В., в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради


Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КУ «Кривоозерський ІРЦ»

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальна установа «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради.

Юридична адреса: 55104, Миколаївська область,смт Криве Озеро, вулиця Шевченка,будинок 58.

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор комунальної установи «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради.

Оплата праці директора установи здійснюється  відповідно до норм чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги до директора комунальної установи «Кривоозерський інклюзивно – ресурсний центр» Кривоозерської селищної ради:

 педагогічний працівник, який має вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  подають до конкурсної комісії такі документи:

 • копію паспорта громадянина України;
 • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копію трудової книжки;
 • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
 • документ,що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • довідку про відсутність судимості;
 • довідку про проходження психіатричного огляду..

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

По закінченню 30 денного терміну документи для участі в конкурсі не приймаються і не розглядаються. В разі, якщо останній день прийняття документів припадає на неробочий день, останнім днем подачі документів вважається перший за ним робочий день.

Місце проведення конкурсу:

Відділ освіти,  молоді та спорту Кривоозерської селищної ради. Подання документів здійснюється у відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради  за адресою: смт. Криве Озеро,  вул. Першого травня, буд. 15
23 вересня 2021 року відбувся конкурс на посаду директора КУ «Кривоозерський ІРЦ» Кривоозерської селищної ради. За  результатами конкурсного відбору переможцем стала Федьків Наталія Костянтинівна.


Криве Озеро наше — квітуче і красиве. Але справжньою окрасою його є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ Кривоозерщини, зберігається наша історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища – це, перш за все — успіхи його жителів — працелюбних, добрих і чесних.  Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, жителі села, будемо робити все від нас залежне, аби наша громада жила і процвітала. З 259 річницею тебе, рідне Криве Озеро!


Дорогі освітяни!
Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради щиро вітає Вас із початком навчального року та Днем знань! 

У цей день висловлюємо щиру вдячність всім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Пам ‘ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни.  Попереду на Вас чекає велика робота. В освіті немає місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – портрет учителя нової доби. Покладаємося на Ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Віримо, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою.

Від усієї душі бажаємо Вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці. Хай кожен день буде сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.  Нехай  2021-2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!


27 серпня 2021 року працівники закладів освіти Кривоозерської селищної ради зібралися на розширену колегію, щоб підсумувати роботу за минулий навчальний рік та визначити пріоритети на наступний, враховуючи об’єктивно відчутні трансформації в галузі освіти.

Привітав педагогів з новим навчальним роком голова Кривоозерської селищної ради Павло Григорович Бузінський. У своїй промові Павло Григорович висловив сподівання на продуктивну працю педагогів. Наголосив на необхідності об’єднувати зусилля для вирішення складних питань реорганізації мережі закладів освіти.

Із доповіддю «Аналіз та перспективи розвитку галузі освіти Кривоозерської громади: вектори якості та успіху» виступила в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Наталія Галунова.

Її виступ розпочався цікавим екскурсом у історію освіти Кривоозерщини періоду незалежності. У виступі розкрито існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтовано керівників закладів освіти та педагогів на ефективну роботу щодо створення нового освітнього середовища та забезпечення якісних освітніх послуг. Наталія Василівна зазначила, що попередній начальний рік став справжнім випробуванням на вміння адаптуватися та бути готовими забезпечувати освітній процес в непростих умовах. Також було наголошено на досягненнях педагогічних працівників і здобувачів освіти; визначено пріоритетні завдання на наступний навчальний рік. Також в обговоренні взяли участь: Васильковська Тамара Олександрівна, депутат селищної ради,заступник директора з навчально – виховної роботи Великомечетнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

Майданик Ольга Олександрівна, директор Тридубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

Халімон Зінаїда Володимирівна, директор КЗ «Березківський мистецький ліцей». Вперше на такому зібранні були присутні молоді спеціалісти, які вирішили присвятити своє життя благородній справі — навчати дітей. Вони отримали привітання від голови Кривоозерської селищної ради Павла Григоровича Бузінського та голови організації Профспілки працівників освіти Інни Олексіївни Муравської, які вручили їм квіти та подарунки.

Перед початком засідання всі присутні ознайомилися з експонатами виставки методичних матеріалів педагогічних працівників закладів освіти «Технопарк педагогічних ідей».


До 30-ї річниці незалежності України

Спілкуймося українською!

Електронні макети Інформаційних постерів «З 16 липня ще більше української мови» та тематичних плакатів доступні для завантаження на сайті Уповноваженого із захисту державної мови у розділі «Інформування», підрозділ «Соціальна реклама, матеріали для поширення» за посиланням: https://mova-ombudsman.gov.ua/zavantazhujte-ta-poshiryujte. Уповноважений із захисту державної мови — Завантажуйте та поширюйте! 16 липня 2021 року — початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та

зміцнення її статусу як державної. Цього дня набирають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

В рамках спільної ініціативи Уповноваженого із захисту державної мови, громадської спільноти «Мова об`єднує!» та ГО «Український світ» розроблено інформаційні матеріали (відеоролик, аудіоролик, макети постерів для зовнішньої реклами, макети плакатів та банерів) з метою поширення їх в якості соціальної реклами центральними та місцевими телеканалами, радіостанціями, популярними інтернет-ресурсами, а також усіма зацікавленими інституціями і громадянами у будь-який доступний для них спосіб.

Уповноважений із захисту державної мови - Завантажуйте та поширюйте!

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.


Традиційне народне свято  Івана Купала, яке святкують з 6 на 7 липня відбулося в  селищі  Криве Озеро в зоні відпочинку «Острів кохання».

Свято розпочалось із вітального слова голови Кривоозерської селищної ради Павла Григоровича Бузінського. Далі на всіх присутніх чекала театралізована вистава «Купальська ніч», майстер — класи, спортивні змагання, а  також цікаві ігри та конкурси, традиційне купальське вогнище,запальна дискотека та частування смачною юшкою.

Жителі Кривоозерщини, яких зібралося дуже багато,із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. А переможці  ще й отримали призи.

Всі, хто побував на цьому святі, отримали масу позитивних емоцій та залишилися задоволеними. Все це дійство дало змогу кривоозерцям поринути в безтурботний світ та забути про буденні справи. Також хочеться висловити щиру вдячність  усім небайдужим,хто долучився до проведення цього грандіозного дійства.


Скромний і талановитий, відповідальний і відвертий – це все про Лукіянчука Михайла, випускника  11 класу Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Напевне, кожен учитель мріє, аби у нього було побільше таких учнів. Протягом усіх років навчання у школі Михайло виборював першість у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та мовно – літературних конкурсах на обласному та Всеукраїнському рівнях. Як підсумок навчальних досягнень – результати тестування зовнішнього незалежного оцінювання: українська мова і література – 196,5 балів, математика – 173 бали, англійська мова — 199 балів, історія України – 196 балів. Ми щиро радіємо успіхам хлопця та бажаємо Михайлові здійснення усіх планів і  бажань.


 28 червня освітяни Кривоозерщини долучилися до відзначення національного свята — Дня конституції, основного Закону України, сучасна історія якого розпочалася 28 червня 1996 року.

Урочистості розпочалися покладанням квітів до погруддя Тарасу Шевченку і Пам’ятного знаку Захисникам територіальної цілісності та незалежності України, що в  Кривому Озері. Це право надано здобувачам освіти Опорного закладу  «Кривоозерський заклад ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Кривоозерської селищної ради»: Солтасюк Аліні, Веселовському Віталію, Сушку Назару, Лукіянчуку Михайлу та Сокол Світлані.

Головою Кривоозерської селищної ради Бузінським Павлом Григоровичем грамотами нагороджено представників різних сфер діяльності громади, серед яких – Фертак Юрій Михайлович, учитель трудового навчання Кривоозерського ЗЗСО І-ІІ ступенів №2.

Делегації з усіх куточків Кривоозерщини насолодилися виступами талановитих земляків, які подарували присутнім незабутні позитивні враження та гарний настрій.


Дивовижний День молоді відбувся 27 червня  в смт Криве Озеро, зібравши мешканців  селища під відкритим небом.

Розпочалося свято з привітання голови Кривоозерської селищної ради Павла Григоровича  Бузінського, який поздоровив присутніх зі святом та вручив грамоти й подарунки найактивнішій молоді громади.


   Далі відбувся святковий концерт, на якому можна було почути й побачити молоді обдарування Кривоозерщини.


До речі, з метою залучення молоді до занять спортом, пропаганди здорового способу життя були організовані змагання з пляжного волейболу серед хлопців та дівчат Кривоозерщини.Переможцям було вручено грамоти та подарунки.


   Захоплюючою » фішкою»  Дня молоді став феєрверк,який був влаштований завдяки спонсорській підтримці керівника кафе «Узбецька кухня».
  Усі , хто завітав на свято отримали,  незабутні емоції  та надпозитивні враження.


Дата та час проведення конкурсу  на посади керівників закладів освіти Кривоозерської селищної ради

№ п/пНазва закладу освітиДата та час проведення конкурсу
1Великомечетнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кривоозерської селищної ради25.06.2021 року 09.00  год.
2Голосківська гімназія Кривоозерської селищної ради24.06.2021 року 09.00 год.
3Опорний заклад «Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1» Кривоозерської селищної ради»25.06.2021 року 11 год.
4Кривоозерська початкова школа № 1 Кривоозерської селищної ради»24.06.2021 року 14.00 год.
5Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 224.06.2021 року 16.00 год.
6Березківська гімназія ім. О.Галущинського Кривоозерської селищної ради»24.06.2021 року 11.00 год.
7Маломечетнянська початкова школа Кривоозерської селищної ради25.06.2021 13.00 год.

Упродовж  7-12 червня 2021 року рій «Вільні люди» Тридубського ЗЗСО I-III  ступенів у складі 6 хлопців (Яременка О.В.,Неграя А.Б.,Ставратія А .А., Пастушенка Б.В., Плахотнюка  Д.П., Плахотнюка О. О.) та 2 дівчат (Гетманчук О.О.,Цибулі Н.Ю.) під керівництвом Смоляра Віктора Анатолійовича, учителя фізичної культури, взяв участь у II (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо — юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в с. Біла Криниця Баштанського району.

Протягом п’яти днів «соколята» демонстрували свої вміння із «Впоряду», фізичної підготовки, стрільби, надання першої медичної допомоги, показували свої практичні знання з топографії та орієнтування на місцевості, долали  туристсько – спортивну смугу перешкод, виконували завдання на знання історії Збройних Сил України, українського козацтва, тощо.

Під час виконання різного роду конкурсних завдань, реалізації власних сил та можливостей, командній грі наш рій посів I місце  на дистанції «Туристсько-спортивна смуга перешкод» виду «Туристсько-спортивна підготовка»,  I місце на дистанції «Орієнтування в плавнях» виду «Туристсько-спортивна підготовка», II місце в змаганні зі згинання та розгинання рук в упорі на брусах виду «Фізична підготовка», III місце на дистанції «Саперна підготовка» виду «Військово – практична підготовка». Грамотою на кращого ройового дистанції «Впоряд» виду «Загально – військова підготовка» нагороджено Цибулю Н.Ю.

У  загальному заліку наша команда посіла VII місце із тринадцяти. Вітаємо юних патріотів за досягнутий результат.

Також висловлюємо щиру подяку Наказенко Сергію Броніславовичу, Бардичевському Сергію Стратоновичу, Кобцю Володимиру Віталійовичу, Зелененькому Василю Григоровичу, Крохмалю Юрію Миколайовичу,які виділили необхідні кошти для забезпечення повноцінної участі в II (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»), та Гнатенку Геннадію Олександровичу, старшому інструктору відділення рекрутингу, за  допомогу в придбанні  берців для команди.

Дуже приємно, що в наш час існують такі люди,які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо  та від щирого серця.


11 червня у відділі освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії, на якому розглядалися пакети документів претендентів на посади керівників закладів освіти.

В обговоренні взяли участь:  голова конкурсної комісії Дурачевська Н. А., секретар комісії Галунова Н.В., члени комісії та старости Великомечетнянського, Маломечетнянського, Голосківського, Кривоозерського, Березківського старостинських округів. За результатами роботи членів комісії до участі у конкурсі допущені наступні кандидати:Мержієвський Є.Ю.,Чернецька Л.О.,Запорожець К.Г.,Добренька І.В.,Стругай П.М.,Гонтарук І.В.,Гордійчук С.О.,Біляновський О.Й.,Дем’янова Н.В.,Стадник Н.В.


«Міжнародний день захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни.  Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги,» — з такими словами звернувся до всіх присутніх голова Кривоозерської селищної ради Павло Бузінський на святі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Тож у цей день у парку «Перемога» біля кафе «Шоколадка» відбулося свято «Подорож в країну дитинства», де найменше покоління мало змогу прийняти участь у різноманітних  розважальних локаціях, а саме: робота студії аквагрим, майстер – клас з паперопластики «Діти — квіти», юний художник: малюнок на асфальті крейдою «Світ очима дітей», проведення спортивний ігор, змагань.

Учасники отримали задоволення та солодощі, якими пригостили маленьких громадян спонсори свята.


Висловлюємо подяку голові наглядової ради Кривоозерської харчосмакової фабрики Скрипніченку М.С. і ФОП Скрипніченко Л.В. за допомогу у проведенні свята «Подорож у країну дитинства» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Чудові подарунки не тільки припали діткам до душі, але й внесли нотку веселощів, добра і радості.


Висловлюємо подяку Скрипніченко Ірині Олександрівні за допомогу в придбанні банера для проведення свята «Подорож у країну дитинства» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Дуже приємно усвідомлювати, що є такі відповідальні й виконавчі люди.18 травня у Кривоозерській Центральній бібліотеці відбулася непересічна подія — свою  нову поетичну збірку «Повісмо прядиво думок» презентувала Людмила Чумак — Грунковська, місцева поетеса.   На зустріч з поезією Людмили Борисівни прийшли Павло Григорович Бузінський — голова Кривоозерської селищної ради, Юрій Хомка — головний спеціаліст  організаційного відділу селищної ради, Людмила Зелененька — головний спеціаліст відділу  інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Первомайської районної адміністрації , а також її друзі, рідні, колеги, багато творчих людей аби розділити радість творчого успіху поетеси. 

 З вітальним словом до Людмили Борисівни звернувся Павло Григорович. У своєму виступі схвально оцінив вірші поетеси й побажав творчого злету та розвитку її письменницького таланту.   Запам’яталися слова  Людмили Чумак: «Чим живу — те пишу». І дійсно, почувши деякі вірші з цієї збірки, розумієш, що в них застигли сльози, біль, надія, мудрі поради, любов до рідного краю та близьких.  Приємно, що в нашому селищі живуть такі талановиті люди.І хай зараз важкі часи для країни, і у  кожного  свої клопоти, вони пишуть вірші, дарують світові частинку себе.   Завітайте до читальної зали Центральної бібліотеки та візьміть до рук збірочку віршів Людмили Борисівни «Повісмо прядиво думок»,яку люб’язно поетеса подарувала бібліотеці. Впевнена, що вам  сподобається.


Добрі справи не залишаються непоміченими .

Відділ освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради висловлює подяку ФОП «Бойко М.Д.». за надану спонсорську допомогу, а саме солодощі для діток.

 Бажаємо Вам подальшого процвітання, успіхів у благородній справі і особистого щастя.

Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці і в майбутньому ми можемо розраховувати на Вашу допомогу.21 травня 2021 року уся сільська спільнота с. Бурилове гостинно зустрічала учасників семінару, приуроченого «Старостинським дням», які були започатковані на території нашої Кривоозерської громади.

  Сюди завітали старости сіл, керівники структурних підрозділів, інші представники місцевої влади на чолі з головою Кривоозерської селищної ради Павлом Григоровичем Бузінським.

  Перед початком семінару  Павло Григорович разом зі своїми заступниками поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату та вшанували загиблих воїнів пам’ять хвилиною мовчання.

Семінар проходив у формі ділової зустрічі, під час якої було представлено творчий звіт з демонстрацією позитивних здобутків у кожній сфері діяльності Бурилівського старостинського округу.

  Сільський Будинок культури справив приємне враження не лише з огляду на зовнішній фасад будівлі та естетично оформлені приміщення, а й зацікавив присутніх змістовністю роботи. У фойє була представлена виставка вишивок, художніх картин народних умільців Мельник Р.В., Паназенко В.М., Мазурець Н.В, Степчук О.Ю.,Бойко В.Ю., Бодня Л.А.,  Сігінова Г.В. А у фотомонтажі показано цікаві моменти із діяльності культурного закладу.

Заслуговує на увагу створення нової моделі бібліотеки, яка у селі є центром громадського спілкування, де прослідковується зв’язок зі школою, дитсадком, ветеранами праці. І хоч з поповненням книжкового фонду бібліотеки проблеми є, працівники не сидять, склавши руки. Вони взяли участь у Міжнародному конкурсі «Бібліотека  майбутнього» і здобули призове місце, за що були нагороджені  комп’ютерними комплектами «Три в одному». Завдяки цьому відвідувачі бібліотеки можуть користуватися  принтером, ксероксом, комп’ютерами зі швидкісним Інтернетом. Школярі, в яких немає вдома такої техніки, створюють свої проектні роботи, готуються до тестування зовнішнього незалежного оцінювання, користуючись послугами бібліотеки.

  Постійно діючі книжкові виставки, дописи про видатних людей села, учасників війни, , матеріали про цікаві народні традиції та історичну спадщину села – це далеко не увесь перелік основних напрямків роботи бібліотеки. З перспективою на майбутнє тут планують створити клуб сімейного дозвілля, де будуть проводитися заходи, приурочені родинним святам, збереженню і примноженню народних традицій.

  Дійсно, зараз потрібні такі бібліотеки, де є система роботи, де поряд з традиційними засобами культурно-просвітницької використовуються новітні технології – цифрова освіта з вільним доступом до мережі Інтернет, де вміють зацікавити читача, де діє зона постійно діючих виставок.

  Концертний зал Будинку культури – чистий, затишний, об лаштований сучасними засобами світломузики. Сцена на фоні пейзажу природи викликає приємні враження. Видно, що тут дійсно відбуваються сільські урочистості, концерти, інші світкові заходи. Присутніх порадувала змістовна концертна програма з участю хореографічного колективу під керівництвом  Вікторії Шинкарук та вокального ансамблю, керівником якого є В Рибіцький.  Цікавим був виступ учасників драматичного гуртка, а на завершення була майстерно виконана інструментальна композиція.  Сільські аматори сцени показали не лише свій талант і духовність. Вони розкрили зміст роботи, якість якої залежить від людини, що її виконує. Тому кадрова політика – це ключ до успіху у будь-якій сфері діяльності. І це є істина. Тепер село завдячує тим керівникам, які зростили талановитих фахівців. Вони, у свою чергу, прославляють не лише село Бурилове, а й усю Кривоозерську громаду на рівні Миколаївської області.

  Наступним етапом роботи семінару стало відвідування адміністративного приміщення Бурилівського старостинського округу. Сільські старости ознайомились із досвідом роботи з питань ведення обов’язкової документації та оформлення стендів. Особлива увага приділялась веденню номенклатури справ, змісту матеріалів, уміщених на Дошці оголошень, особливості складання графіка прийому громадян.

  Питання протипожежної  безпеки є особливо актуальним сьогодні. Тому сільський староста Шляхтюк Іван Іванович зробив усе необхідне для створення пожежного водоймища для забору води, яке відповідає усім технічним нормам та вимогам. Роботи щодо будівництва майданчика з твердим покриттям, розміщення рукавів для закачування води виконані з дотриманням усіх необхідних правил технічної експлуатації. Ще однією перевагою села  стало відкриття нового мінімаркету, який функціонує  всього три місяці.  Жителі села можуть купити тут всю необхідну продукцію, не витрачаючи час на поїздки в смт Криве Озеро.

  Заклад первинної медичної допомоги знаходиться у старовинному будинку, який, образно кажучи, можна назвати пам’ятником будівельної архітектури  і потребує значних капіталовкладень для проведення ремонту. Але незважаючи на технічні проблеми, цей медичний заклад  повною мірою задовольняє потреби населення. Тут працює колектив досвідчених медичних працівників у складі всього лиш 3 особи, які надають медичну допомогу людям похилого віку, молодим сім’ям та їх дітям і, в першу чергу, немовлятам віком до 1 року, яких зараз у селі є 8. У фізіотерапевтичному кабінеті є електрофорез,УВЧ, інгалятор, які використовуються для надання медичної допомоги  населенню. У маніпуляційному кабінеті проводяться необхідні щеплення. Жіночий та дитячий кабінети також  обладнані необхідною медичною технікою.

Відвідування святих місць – кладовища, пам’ятників, меморіальної дошки учасників війни в Афганістані стало ще одним із обов’язкових заходів семінару. Всюди – ідеальний порядок, чистота, квіти. І ще один важливий факт: у цьому році відновлено братську могилу захисникам Вітчизни, що загинули  під час Другої Світової війни. Довгий час ця могила знаходилась під залізобетонними блоками. І лише зараз новий староста села зробив усе можливе, щоб знайти техніку, очистити могилу від будівельного матеріалу і відновити її.

  Саме таке ставлення до історичного минулого нашої країни є справжнім прикладом шани до людей, які не повернулися з поля бою.

  Нова автобусна зупинка у центрі села справила гарне враження на гостей.

  Чимало зусиль докладено до відновлення церкви Святої Парасковії, що знаходиться у тихому мальовничому куточку села.

  Дитячий садок з поетичною назвою «Пролісок» нині розміщений у двоповерховій будівлі. Тут виховується 28 діток. Це один з найвищих на території громади показників охоплення дітей дошкільною освітою, який становить 73,7% від загальної кількості дитячого населення. Виховна робота з дітьми проводиться на високому рівні. У групі створено  сучасні ігрові осередки, проводяться заняття з використанням  технології  моделювання, спрямовані на розвиток пізнавальних здібностей дітей.  Працівниками закладу усунуто недоліки з дотримання санітарного законодавства, які були виявлені під час нещодавнього об’їзду. Разом з тим, є проблеми, які не залежать від самих працівників. Мова йде про будівлю дитячого садка, яка має серйозні дефекти будівництва. Тому для потреб закладу використовується лише незначна частина приміщення. Крім того, підсобні господарські кімнати – малі за розміром та не відповідають Санітарним нормам. Тому на перспективу дитячий садок буде переведений у приміщення школи разом з дітками та необхідним персоналом. Присутні мали можливість пересвідчитися у тому, що ситуація з перебуванням дітей у даній будівлі є критичною.

Школа забезпечує всі необхідні умови для надання освітніх послуг. Естетичне оформлення приміщень, наявний рівень матеріально-технічного забезпечення та кабінети,обладнані за сучасними вимогами, є важливим показником для ефективної роботи закладу в нових умовах. Тут є прекрасний хореографічний клас, міні дендропарк, якого немає на території жодної школи нашої громади.

Усі учасники семінару були одностайні в думці, що у Бурилівському старостинському окрузі напрацьовано гарний досвід роботи, є чому повчитися. Усі були приємно вражені тими змінами, які відбулися за кожним напрямком  діяльності села.

  У всьому цьому заслуга старости села , керівників закладів соціальної сфери та людей, яким небайдужа доля села. Це приватний підприємець Фіцура О.О., голова фермерського господарства ім.Щорса  Чабан В.М.,  представники АПК «Рутенія М».

  За результатами семінару було проведено засідання, під час якого обговорювалися питання роботи усіх закладів соціальної сфери, було дано аналіз їх діяльності та визначено перспективи подальшого розвитку.

  Пропозиції, які були надані спеціалістами апарату селищної ради, керівниками служб, охоплювали коло питань, над якими потрібно ще працювати. Медичний пункт знаходиться у приміщенні, яке потребує негайного ремонту: у першу чергу необхідно перекрити дах, який протікає, встановити пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями, відремонтувати фундамент, поріг.

  Розвиток культурно-масової діяльності має забезпечуватися на рівні активної роботи з громадськістю села. Тут є прекрасні спеціалісти, які реалізують свої вокальні, артистичні здібності. Але де їх колективи? Потрібно розвивати художню самодіяльність, більше залучати мешканців села, які можуть також проявити свої співочі талант и, отримати радість від спілкування з мистецтвом. А підготовка концертної програми потребує ще й урахування інтересів аудиторії. Це багатогранна, творча робота.

Ще одна пропозиція, яка є досить актуальною у нових умовах роботи. Староста села вникає у діяльність усіх закладів свого округу. Разом з тим, він має активніше співпрацювати з ними. Адже один – ти ніхто, а разом – ми сила.             Голова Кривоозерської селищної ради Бузінський П.Г. підвів підсумки семінару і націлив усіх учасників зібрання на створення системи роботи, підвищення відповідальності за її результативність.


19.05.2021 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Кривоозерської селищної ради відбулася нарада директорів закладів дошкільної освіти, у якій взяли участь Дурачевська Наталія Анатоліївна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів — соціальних питань, Іванова Олена Сергіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, головний бухгалтер, спеціалісти та консультанти відділу.

На нараді було розглянуто найбільш актуальні питання роботи закладів дошкільної освіти згідно такого порядку денного:

1. Вступне слово. Шляхи удосконалення роботи закладів дошкільної освіти (Дурачевська Н.А.)

2.Організація обліку дітей дошкільного віку в умовах надання автономії закладам освіти. (Галунова Н.В.)

3.Запровадження системи ХАССП в закладах дошкільної освіти. (Галунова Н.В.)

4.Дотримання вимог Санітарного законодавства у закладах дошкільної освіти. (Жаткіна В.В.)

5.Реалізація завдань державної політики системи функціонування закладів дошкільної освіти в умовах децентралізації. (Іванова О.С.)

6. Підсумки проведення інвентаризації в закладах дошкільної освіти (Єфімов І.Ф.)

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітньої, адміністративно-господарської та санітарної роботи в закладах освіти.


13 травня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Розпочала нараду з вітальних слів  заступник з питань діяльності виконавчих органів — соціальних питань Дурачевська Наталія Анатоліївна.

На нараді були розглянуті актуальні питання щодо завершення 2021 навчального року та низка інших питань:

1.Вимоги виконання щодо постачання харчування (Колінщук І.В.)

2.Щодо проведення ЗНО та особливості його організації в період захворювання на респіраторну хворобу COVID-19 (Федьків Н.К.)

3.Забезпечення роботи закладів освіти в умовах адаптивного карантину та дотримання протиепідемічних заходів.

4.Основні напрямки роботи закладів освіти у запровадженні системи НАСР(Галунова Н.В.)

5.Всеукраїнський конкурс «Директор 2021: найкраща практика» (Барська В.В.)

6.Підсумки інвентаризації,списання матеріальних цінностей (Єфімов І.Ф.)

7.Ведення трудових книжок (Коренюк Г.Т.)

8.Щодо проведення конкурсу на посаду керівників закладів ЗЗСО та педагогічних працівників щодо вивільнення працівників (Коренюк Г.Т.)

9.Щодо ефективності обміну інформацією електронними засобами зв‘язку (функціонування сайтів, а саме: ДЮСШ, БДТ, ІРЦ) (Коренюк Г.Т., Іванова О.С.) Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на всі вище перелічені запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти .ТВОЄ МАЙБУТНЄ В  ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНІЙ

КОМПАНІЇ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ»

АБІТУРІЄНТЕ, ВІДКРИЙ НОВУ СТОРІНКУ СВОГО ЖИТТЯ З НАМИ!

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Державний заклад фахової передвищої освітиВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» приймає на навчання громадян України, які мають базову або повну загальну середню освіту, або здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, або молодшого спеціаліста, або інші ступені вищої освіти.

Коледж здійснює підготовку фахівців освітньо-професійного ступеняфаховий молодший бакалавр за спеціальностями:

274 Автомобільний транспорт, освітньо-професійна програма «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;

133 Галузеве машинобудування,   освітньо-професійна програма «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання»;

192 Будівництво та цивільна інженерія, освітньо-професійна програма «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»;

275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті), освітньо-професійна програма  « Організація перевезень і управління на автотранспорті»;

275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті), освітньо-професійна програма  «Організація та регулювання дорожнього руху»;

193 Геодезія та землеустрій,  освітньо-професійна програма «Землевпорядкування».


ідповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. 

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз Дня охорони праці  у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків. 

День охорони праці — . це професійне свято, яке  стосується кожної людини, що заробляє на життя власною працею. Воно привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.

Щиро бажаємо усім працівникам міцного терпіння, незгасної життєвої енергії, ясного неба, сімейного тепла та затишку. Нехай кожен робочий день приносить лише радість від виконаних завдань і матеріальний достаток, а здоров’ю на робочому місці ніщо не загрожує.