ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ДК 021: 2015:03140000-4 — Продукція тваринництва та супутня продукція

Термін поставки товару – до 31 грудня 2023 р

з/пНайменуванняОд. вим.Кількість
1Яйцяшт17  500

                                                             Технічне завдання

Загальні вимоги до предмету закупівлі:

Відповідно до постанови від 24.03.2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Запропонований товар повинен відповідати вимогам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якість харчових продуктів»,  державних стандартів (технічних умов) і не містити небезпечні для організму речовини.

Відповідати Наказу МОЗ України від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти».

Учасник має передати (поставити) Замовнику товари, передбачені цією документацією, якість яких відповідає умовам ДСТУ (ГОСТ, ТУ). Поставка товару буде здійснюватися за заявками Замовника. Забороняється постачання продуктів харчування, що містять ГМО.

 Вимоги щодо якості:

Яйця. Свіжі, харчові столові, категорії С1, з не пошкодженою і чистою шкарлупою, на шкаралупі не повинно бути плям крові або посліду. Яйця повинні мати маркування з вказанням категорії та дати сортування.

Якість згідно з ДСТУ 5028:2008 Яйця курячі харчові.

Транспортне пакування повинне забезпечити цілісність і збереження шкаралупи, якість, товарний вигляд яєць, їхню безпеку під час транспортування. Обов’язкова наявність пакувального ярлика (етикетки) на транспортній тарі.

Для визначення очікуваної вартості процедури закупівлі та здійснення обґрунтування розміру витрат згідно розроблених характеристик продуктів харчування було опрацьовано потребу минулих років.. Очікувана вартість предмета закупівлі, була прорахована з урахуванням методики розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 та методом порівняння ринкових цін, дані яких є на веб-порталі уповноваженого органу щодо даного предмету закупівлі, а саме: -UA-2023-04-13-004305-a; -UA-2023-04-28-009623-a.


Інформація

про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

Специфікація на товар

ХарактеристикаПриклади значень
СкладЖири та вершки коров’ячого молока 100%
За вмістом молочного жирувершкове масло селянське (не менше 72,5 %)
ЗапахЧистий, характерний для вершків, без сторонніх запахів.
ПакуванняПачка, ящик
За технологічними особливостямисолодковершкове
Оцінка якостіЗгідно з ДСТУ 4399:2005
СмакЧистий, добре виражений вершковий, можливий присмак пастеризації. Без сторонніх присмаків
КолірВід світло-жовтого до жовтого, однорідний за всією масою.
МаркуванняНапис на упаковці державною мовою із зазначенням назви виробника, дата виготовлення, строки та умови зберігання, вміст продукту, наявність ГМО та інші показники в залежності від виду товару
Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки (не менше, ніж)не менше 90%
Додаткові вимогиТовар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством,в тому числі згідно Закону України » Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» вказаному ДСТУ

Технічні, якісні та інші характеристики предмету закупівлі були зазначені виходячи з потреби замовника з урахуванням рекомендацій щодо безпечності та якості харчових продуктів, чинним нормативним документам затвердженим у встановленому законодавством України порядку в тому числі з урахуванням вимог Законів України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР (зі змінами). Для визначення очікуваної вартості процедури закупівлі та здійснення обґрунтування розміру витрат згідно розроблених характеристик продуктів харчування було опрацьовано потребу минулих років. Очікувана вартість предмета закупівлі, була прорахована з урахуванням методики розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 та методом порівняння ринкових цін, дані яких є на веб-порталі уповноваженого органу щодо даного предмету закупівлі, а саме: -UA-2023-01-30-004714-a; -UA-2023-02-20-014242-a; -UA-2023-03-09-007384-а. Замовником було прийнято рішення про визначення та затвердження очікуваної вартості предмета закупівлі та організацію процедури закупівлі. До розробки тендерної документації в тому числі вимог до предмету закупівлі були залучені відповідні фахівці (працівники) Замовника.