Профспілковий вісник

Районна організація Профспілки  та відділ освіти, молоді та спорту вітає  з 60 річчям від Дня народження та нагороджує знаком ЦК Профспілки Чумак Людмилу Борисівну, директора Гойдаївської філії І-І ступенів Кривоозерського опрного закладу №1 І-ІІІ ступенів. 
Заступника директора Великомечетнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Васильковську Тамару Олександрівну, з 50 річчям від Дня народження.


З нагоди Дня працівників освіти грамотами обкому профспілки  та профспілковою виплатою були нагороджені головою районної організації профспілки працівників освіти Інною Муравською, директор Кривоозерського ЗЗСО І-ІІ ступенів №2, Дем’янова Наталія Василівна, голова ПК СекретарськогоЗЗСО І-ІІІ ступенів, Герасименко Тетяна Олександрівна.


Акція протесту у Києві: разом за свої права

7 жовтня 2021 року – у Всесвітній день дій за гідну працю –у Києві відбулася всеукраїнська акція протесту профспілок проти політики влади щодо утискання прав та гарантій людей праці.

Федерація профспілок України очолила протестну ходу від всеукраїнських профспілок різних галузей та профоб’єднань, яка пройшла центральними вулицями столиці до Будинку Уряду.

Біля Кабінету Міністрів України власне і відбувся мітинг, на якому озвучено профспілкові вимоги до влади від усіх галузей.

Профспілка працівників освіти і науки України взяла солідарну участь у акції і передала основні вимоги до влади проти звуження прав та гарантій спілчан-освітян.

Делеговані представники пішли на зустріч із керівництвом Уряду. Серед них – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк.

Переговорна група від профспілок на зустрічі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем озвучила основні вимоги профспілкової акції, а представники від всеукраїнських профспілок доповнили їх проблематикою від галузей.

«Розумію роль профспілок їх вагу та цінність»,– наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спілкуючись із делегацією.

Заступниця Голови Профспілки працівників освіти і науки УкраїниОльга Чабанюк, зокрема, підняла питання заробітних плат учителів, стипендіального забезпечення, надбавок і доплат тощо. І передала повний перелік вимог від освітян Денису Шмигалю.

У зустрічі з представниками профспілок брали участь Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради Анатолій Кінах, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

У Всеукраїнській акції протесту профспілок взяли участь і представники Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

43245679876Обласний комітет Профспілки висловлює щиру вдячність учасникам акції: Миколаївській, Первомайській, Вознесенській, Южноукраїнській міським організаціям Профспілки, Вітовській, Кривоозерській, Баштанській, Братській, Врадіївській, Новоодеській, Новобузькій, Казанківській, Снігурівській, Миколаївській, Єланецькій районним організаціям Профспілки за активну життєву позицію та проявлену профспілкову солідарність.

rbt

Не організували участь в акції спілчан Арбузинська, Березанська, Березнегуватська, Веселинівська, Вознесенська, Доманівська, Первомайська районні організації Профспілки.22 вересня 2021 року проведено розширену Президію голів первинних профспілкових організацій закладів освіти.

Участь взяли: голова Кривоозерської організації Профспілки працівників освіти Інна Муравська, в.о. начальника відділу освіти молоді та спорту Наталія Галунова,  30 голів ПК, 2 директора ЗЗСО та арт-терапевт Людмила Зелененька.

 На засіданні було обговорено початок навчального 2021-2022 навчального року, підведено підсумок оздоровлення  працівників освіти та їх дітей влітку 2021 року. Озвучено участь та підсумок спортивної команди у двох етапах Спартакіади серед працівників ЗЗСО.

Також висвітлено питання про зміни та доповнення до Колективного договору на 2021 рік, відповідно до реорганізації та змін назв закладів освіти. Родзинкою заходу стала презентація методів арт-терапії для активізації власних ресурсів, яку  провела арт-терапевт Людмила Зелененька.


З метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, організації активного відпочинку та дозвілля серед освітян, протягом двох днів, 16-17 вересня 2021 року, у м. Миколаєві працівники закладів освіти – члени Профспілки, змагались за перемогу в XVII обласній Спартакіаді, яка була організована Миколаївською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України спільно з Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 У Спартакіаді взяли участь 350 працівників закладів освіти, які представляли 22 збірні команди районних та міських організацій Профспілки.

 На урочистому відкритті Спартакіади учасників привітали і побажали вдалих стартів і перемог: директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Веліховська Алла Борисівна, голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Оборонько Віра Михайлівна, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов Олександр Юрійович.

Яскравими вокально-хореографічними та спортивними номерами учасників змагань вітали: вокальна студія Миколаївського міського будинку вчителя піснею «Ода спорту», дитячій ансамбль танцю «Невгомонні» Миколаївського палацу творчості, хореографічний колектив «Турдефорс»   та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва.

 До програми спартакіади увійшли змагання з міні-футболу, легкої атлетики, шахів, настільного тенісу.

У підсумку XVII обласної Спартакіади серед працівників закладів освіти перемогу здобула Первомайська міська організація Профспілки працівників освіти,

друге місце – Миколаївська міська організація Профспілки працівників освіти,

 третє місце – Снігурівська районна організація Профспілки працівників освіти.

Змагання з усіх видів спорту пройшли на високому спортивному та організаційному рівні, були цікавими та захоплюючими. Усі переможці та учасники Спартакіади отримали кубки, медалі, дипломи та грошові винагородження.11 вересня 2021 року на базі Кривоозерського ЗЗСО №2 1-3 ступенів за ініціативи та організації відділу освіти, молоді та спорту  селищної ради та Кривоозерської організації Профспілки працівників освіти проведено чергову Спартакіаду з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Взяли участь 9 закладів освіти селища.

    З вітальним словом  виступили голова організації Профспілки працівників освіти Інна Муравська та вчитель фізичної культури Кривоозерської ЗЗСО № 2 1-3 ступенів Віктор Могилястий. Команди Кривоозерського опорного закладу ЗЗСО №1 1-3 ступенів, Кривоозерського ЗЗСО №2 1-3 ступенів, Березківського мистецького ліцею взяли участь в повному складі. Команди в гарному настрої та дружній атмосфері змагалися з різних видів спорту. Переможцями першого етапу з виду міні-футбол став Кривоозерський опорний заклад №1 1-3 ступенів. Настільний теніс серед жінок виборола 1 місце Стукалюк Марина, педагог-організатор Березківського мистецького ліцею. Серед чоловіків , Жуковський Віталій, Луканівський ЗЗСО 1-3ступенів. Майстерність з шахів показала та зайняла почесне 1 місце  серед жінок, багаторазовий учасник, призер Спартакіад, Валентина Мацюта, вчитель фізики Великомечетнянського ЗЗСО 1-3 ступенів.

Серед чоловіків переміг учитель історії Березківського мистецького ліцею, Гусаров Олександр. З виду – легка атлетика та стрибки в довжину з місця, 1 місце дісталося Цибулько Олені, заступнику з виховної роботи Кривоозерського ЗЗСО №2 1-3 ступенів, серед чоловіків Кожуховський Олександр, вихователь Березківського мистецького ліцею. Всі учасники Спартакіади нагороджені грамотами та профспілковою виплатою.

    Профспілкова організація висловлює вдячність усім спортсменам за гідне продовження традицій з виховання вольової , фізично загартованої та здорової молоді. Зичимо учасникам Спартакіади наполегливості, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!


27 серпня 2021 року працівники закладів освіти Кривоозерської селищної ради зібралися на розширену колегію, щоб підсумувати роботу за минулий навчальний рік та визначити пріоритети на наступний, враховуючи об’єктивно відчутні трансформації в галузі освіти.

   Участь взяли голова селищної ради Бузінський П.Г. , заступник голови з питань освіти Дурачевська Н.А., в.о. начальника відділу освіти, молоді та

спорту Наталія Галунова, директори  та заступники закладів освіти, голови ПК, класні керівники.

  З привітанням виступили голова селищної ради Павло Бузінський, голова районної організації Профспілки Інна Муравська. Як соціальні партнери привітали молодих спеціалістів подарунками та квітами.

Також в обговоренні доповіді Галунової Н.В., взяли участь депутати селищної ради: Васильковська Т.О., Мержієвський Є.Ю., директора шкіл Майданик О.О., Халімон З.В.  Перед початком засідання всі присутні ознайомилися з експонатами виставки методичних матеріалів педагогічних працівників закладів освіти «Технопарк педагогічних ідей.